с. Жирова. ДНЗ «Веселка»

Історія

Історія дитячого садка сягає у 70-ті роки. 13 травня 1970 року у колишньому гуртожитку відкрився ДНЗ на 2 групи у кількості 50 дітей завідувачем Благою Дарією Йосипівною. Згодом працювала вчителем початкових класів місцевої школи. Діти спали на розкладушках. У різні роки на посаді завідувачів працювали Чопик Ганна Григорівна, Лучак Марія Петрівна,, Войцехівська Орися Іванівна. З 1986 року по 2011 рік-Кузьмик Леся Іванівна. З 2011 року на посаду завідувача ДНЗ призначена Козак Галина Ярославівна.

З 1972 року по 1978 рік функціонувала круглодобова група. Дітей було дуже багато, так як прокладався нафтопровід «Дружба».  У літній період садок працював 12 годин з понеділка по суботу з чотириразовим харчуванням.

У 1982 році добудовано ще 2 кімнати.У зв'язку з економічною кризою в державі у 90-х роках одну групу було закрито. Відновлено її діяльність тільки у 2007 році.